הצהרת נגישות


אתר האינטרנט התדמיתי  של מרכז הגבס אור יהודה הונגש בהתאם לתקנות הנגישות לשירות סעיף 35 לעניין הנגשת אתר אינטרנט, ובהתאם לתקן הישראלי 5568 להנגשת אתרים ברמת ההנגשה  AA

באתר אינטרנט התדמיתי  של מרכז הגבס  בוצעה הנגשה לצורך התאמת האתר בצורה שתאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים חסרי ניסיון בגלישה באתרים, לגלוש באתר החברה ולבצע פעולות ברמה דומה של יעילות ככלל הגולשים באוכלוסייה. ידוע כי לפי מחקרים שנעשו בעולם כי למעלה מ 25% מהאוכלוסייה נתקלים לעיתים בקושי בעת שימוש באינטרנט ולכן מבוצעת הנגשת האתר על מנת להקל על המשתמשים בעת הגלישה באתר החברה.

אנו במרכז הגבס אור יהודה פועלים למען יצירת פלטפורמה נגישה לכלל האוכלוסייה וזאת על מנת לאפשר לכל הגולשים  התמצאות מלאה באתר האינטרנט התדמיתי של החברה באותה רמה גם לגולשים בעלי מוגבלות או קושי בגלישה באתרי אינטרנט.

בהתאם להמלצת עמותת נגישות ישראל, מרכז הגבס אור יהודה עושה שימוש נרחב מאוד בתמונות של הפריטים המוצעים למכירה ובנוסף לשימוש ב ALT  על מנת להנגיש בצורה טובה יותר את המידע לפריט לכלל האוכלוסייה בכלל וכל סוגי המוגבלויות בפרט.

אמצעי הנגישות הנוספים המופעלים באתר הם:

 • הדגשת קישורים.
 • התאמה לסוגי הדפדפנים הנפוצים.
 • הגדלת הטקסט באמצעות סרגל ייעודי לנגישות.
 • התאמת המידע המוצג באתר לתכנים מונגשים.
 • החלפת פונטים בהתאם לצורך של הקורא.

כמו כן הותקן תוסף נגישות לטובת הנגשה לבעלי מוגבלויות והתמצאות באתר האינטרנט התדמיתי.

תו אתר נגיש

תו "אתר נגיש" הינו יוזמה של עמותת "נגישות ישראל" ואיגוד האינטרנט הישראלי. התו מוצב באתרים אשר בוצעו בהם ההתאמות הדרושות כדי להפכם לנגישים לאנשים עם מוגבלות. מטרת הצבת התו היא קידום המודעות הציבורית לנגישות לאינטרנט ויידוע ציבור הגולשים באתר אודות מידת נגישותו.

 

נגישות בבית העסק בכתובת משה אביב 14, אור יהודה

מרכז הגבס אור יהודה הנמצאת במשה אביב 14 אור יהודה מונגש ומותאם לבעלי מוגבלויות. פתח הכניסה לעסק הינו ללא מדרגות והוא רחב במיוחד. כמו כן במבנה מספר מעליות המונגשות ודרכי גישה נוחות לכל אזור במבנה. אולם התצוגה שלנו נגיש וכולל כניסה נוחה ומונגשת וקיימת מעלית ישירות לאולם התצוגה

 • חניות נכים בחניה לחנות מתאימות גם לרכבים גבוהים.
 • שירות לקוחות נגיש.
 • קיימים שלטי הכוונה לאורך כל החנות לרבות כלל מחלקות החנות.
 • הגישה מהחניה לדלפקי השירות נגישה ופנויה לבעלי מוגבלויות.
 • ניתן להכניס למבנה בעלי חיים המשמשים כעזר.
 • צוות החנות פנוי תמיד לעזור לבעלי מוגבלויות תוך מתן שירות מהיר ואדיב.

מידע על נגישות האתר:

באתר זה בוצעו התאמות נגישות עבור טכנולוגיות מסייעות הכוללות קביעת ניווט והפעלה עם מקלדת בלבד עפ"י המלצות ארגון התקינה ברשת הבינלאומי (W3C), התאמות צבעים וכן הוספת תוויות עזר והנחיות לטובת כלל הגולשים.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן שחלק  מהמסמכים המצויים באתר מצויים עדיין בשלבי הנגשה או שרמת הנגישות היא אינה מיטבית . במידה ונתקלתם במידע לא נגיש אתם מוזמנים לפנות למנהל האתר ואנו נדאג לתקנה בהקדם.

נשמח לקבל הצעות נוספות ליעול ושיפור הנגישות במרכז הגבס

מנהל אתר האינטרנט : מר גיא לרמן מייל guy@mgeves.co.il    טלפון  : 03-6348888