הצהרת נגישות


אתר האינטרנט המכירתי של מרכז הגבס אור יהודה הונגש בהתאם לתקנות הנגישות לשירות סעיף 35 לעניין הנגשת אתר אינטרנט, ובהתאם לתקן הישראלי 5568 להנגשת אתרים ברמת ההנגשה AA.

 

חברת מרכז הגבס אור יהודה  פועלת למען יצירת פלטפורמה נגישה לכלל האוכלוסייה על מנת לאפשר לכולם התמצאות מלאה באתר האינטרנט של החברה באותה רמה, ללא קשר למוגבלות כלשהיא.

 

לפי מחקרים שנעשו בתחום כי למעלה מ 25% מהאוכלוסייה נתקלים לעיתים בקושי בעת שימוש באינטרנט ומשכך באתר האינטרנט של מרכז הגבס אור יהודה בוצעה הנגשה לצורך התאמת האתר בצורה שתאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש בצורה מיטבית באתר  ולבצע פעולות ברמה דומה של יעילות ככל הגולשים באוכלוסייה.

תו אתר נגיש

תו "אתר נגיש" הינו יוזמה של עמותת "נגישות ישראל" ואיגוד האינטרנט הישראלי. התו מוצב באתרים אשר בוצעו בהם ההתאמות הדרושות כדי להפכם לנגישים לאנשים עם מוגבלות. מטרת הצבת התו היא קידום המודעות הציבורית לנגישות לאינטרנט ויידוע ציבור הגולשים באתר אודות מידת נגישותו.

 

.

מרכז הגבס אור יהודה עושה שימוש נרחב מאוד בתמונות וזאת בהתאם להמלצת עמותת נגישות ישראל. שימוש בתמונות של הפריטים המוצעים למכירה מנגיש בצורה טובה יותר את המידע לפריט לכלל האוכלוסייה בכלל וכל סוגי המוגבלויות בפרט.

אמצעי הנגישות הנוספים המופעלים באתר הם:

  •  
  • הדגשת קישורים לתמונות או לאתרים.
  • האצה לסוגי דפדפנים נפוצים.
  • הגדלת הטקסט באמצעות סרגל ייעודי לנגישות.
  • התאמת המידע המוצג באתר לתוכן מונגש.
  • החלפת פונטים בהתאם לצורך של הקורא.
  • התאמת המידע המוצג באתר לתכנים מונגשים.

 

מידע על נגישות האתר:

באתר זה בוצעו התאמות נגישות עבור טכנולוגיות מסייעות הכוללות קביעת ניווט והפעלה עם מקלדת בלבד עפ"י המלצות ארגון התקינה ברשת הבינלאומי (W3C), התאמות צבעים וכן הוספת תוויות עזר והנחיות לטובת כלל הגולשים.

חשוב לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן שחלק  מהמידע המצוי באתר נמצא עדיין בשלבי הנגשה או שרמת הנגישות היא אינה מיטבית. במידה ונתקלתם במידע לא נגיש דיו אתם מוזמנים לפנות למנהל האתר ואנו נדאג לתקן בהתאם ובהקדם האפשרי.

מנהל אתר האינטרנט המכירתי : מר גיא לרמן מייל guy@mgeves.co.il    טלפון  : 03-6348888